Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 5643 27.01.2013 14:18
Zpět na seznam inzerátů

Prodám IPL - Epil Fast Touch made in Italy

Cena: 350 000,-

Prodám IPL přístroj na odstraňování chloupků a fotorejuvenaci pokožky - ošetření nervností - pigment.skvrny, žilky, akne, vrásky. Přístroj je rok starý a bez závady! Pořizovaní cena 525.000,- kč, prodejní cena 350.000,- kč. ( cena k jednání ). K přístroji je veškerá potřebná dokumentace. Certifikát i zaškolení zajistím. Je možné si přístroj přijít nezávazně vyzkoušet. Kontakt - Wágnerová, 605 883 691


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Žaneta Wágnerová
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: studio-belle@email.cz
telefon Telefon: 605883691
TOPlist