Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 8201 15.09.2013 10:03
Zpět na seznam inzerátů

Masáže Pardubice

Cena: 500,-

Nabízím komplexní masérské služby: detoxikační, havajská, magic hot stones, relaxační a reflexní masáž, jehličková antistresová masáž. Oxygenoterapie: celková regenerace organismu, dále pak reiki a shamballa 1024 + masérské kurzy. Moji prioritou je vaše spokojenost. - : Relaxační (klasická olejová masáž celého těla). Havajská havajská technika spojená s masáží celého těla). Masáž spojená s Reiki popř. energií Shamballa 1024 (odstranění bloků a obnovení průtoku energie k jednotlivým orgánům, celková harmonizace a regenerace sil). Detoxikační medová masáž s Reiki (klasická masáž celého těla, detoxikační medová masáž a tlaková masáž chodidel. Kombinovaná masáž (klasická masáž celého těla, detoxikační medová masáž, masáž horkými lávovými kameny a tlaková masáž chodidel). Oxygenoterapie (kyslíková terapie – regenerace organismu, posílení imunitního systému, proti stresu a únavě, k oddálení projevů tělesného i duševního stárnutí. Jehličková antistresová masáž (odstraňuje únavu a stres, uvolní tělo a odstraní bloky, oživí krevní oběh, přináší komfortní pocity tepla, příjemné vibrace, úlevu a nastartování celého organismu). Objednejte si svůj termín na tel. 777 091 298. Možnost zakoupení dárkových poukázek.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Hana Pecinová
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: Sladkovského 410, Pardubice
mail E-mail: zdeninka.navratilova@seznam.cz
telefon Telefon: 777091298
Další inzeráty od uživatele Zdeňka Navrátilová
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist