Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Jihomoravský kraj Inzerát: 1816 24.10.2011 11:12
Zpět na seznam inzerátů

Permanentní prodlužování a zahušťování řas

Cena: 990,-

Studio Beauty eyes !!AKCE!! SLEVA! Vám nabízí,revoluční metodu permanentní prodloužení řas Blink Lashes. První aplikace jen za 990kč místo 2500kč.Možno zakoupit i dárkový poukaz(platnost poukazu 3 měsíce) jako dárek v hodnotě 2000kč. Volejte na tel. 733 276 529. Nebo pište na mail - studiobeautyeyes@gmail.com Adresa: Jakubské náměstí 1, 1 patro Brno-město


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Studio Beauty eyes Studio Beauty eyes
lokalita Lokalita: Jihomoravský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: studiobeautyeyes@gmail.com
telefon Telefon: 733276529
TOPlist