Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 10291 16.09.2014 20:03
Zpět na seznam inzerátů

Pro ZDRAVÉ SRDÍČKO

Cena: 930,-

OK Omega complete Směs živočišných a rostlinných olejů s rostlinnými steroly a biologicky aktivními látkami pro ochranu kardiovaskulárního systému Opět je jejím cílovým orgánem srdce a cévy jako u standardní Omegy, ale tady je navíc posílený vliv na kardiovaskulární systém a vysokou hladinu cholesterolu. Omega 3 complete je bezkonkurenční v boji proti cholesterolu, je dokonce označována EU jako jeden z nejlepších výrobků na snižování cholesterolu. Omega 3 complete snižuje špatný LDL cholesterol a zvyšuje dobrý HDL cholesterol. Je velice vhodná pro dlouhotrvající stavy únavy a vyčerpání organizmu, taktéž pro starší a nemocné osoby. Zkušenosti: Monika K., Brno: Moje babička už po měsíci užívání Omega 3 Complete si snížila hladinu cholesterolu v krvi z 9,4 na 4,5!! Velká spokojenost s výrobkem! S příchutí pomeranče. 115 ml – 930 Kč Můžete nakupovat s 40% slevou, poradím Vám, jak na to. Ráda zodpovím všechny dotazy na nabízené produkty ZDARMA mailem nebo telefonicky stačí napsat sms a já Vám zavolám zpět Poradenství a podpora ZDARMA Při objednání 2 a více kusů poštovné ZDARMA možno kombinace produktů Nezávislý poradce pro zdraví Hana Matoušková 03-010778


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Hana Matoušková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: matouskova4@gmail.com
Další inzeráty od uživatele Hana Matoušková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist