Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 9797 06.12.2013 19:23
Zpět na seznam inzerátů

Mikrospánek

Cena: 405,-

Každý asi víme, co dokáže mikrospánek, když přepadne řidiče za jízdy. Manžel už mikrospánek několikrát zažil- naštěstí se to obešlo bez havárie. V lékárně si koupil nějaké produkty proti únavě, ale bez výsledků. Potom jsem mu koupila EMULIPS FORTE- český přírodní potravinový doplněk od společnosti OKG. Díky tomuto produktu už manžel není za volantem unavený a mikrospánek ho nepřepadl. Kromě únavy mu zmizely i zažívací potíže- nadýmání, pocit plnosti a zácpa. EMULIPS FORTE je vhodný pro DIABETKY a je schválený a notifikovaný na MZ ČR. Balení 50 ml stojí 405,- a obsahuje 100 dávek. PORADENSTVÍ A POŠTOVNÉ ZDARMA. Blašková nezáv. poradce OKG Reg.číslo 03-006267


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Marcela Blašková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: jarka6267@seznam.cz
skype Skype: jarka6267
www WWW: www.okg-fit.cz/marcelab
Další inzeráty od uživatele Marcela Blašková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist