Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 8150 06.11.2013 20:06
Zpět na seznam inzerátů

Jsou Vaše děti často nemocné?

Cena: 705,-

-pomůže Faktor Base Kids -jablečná příchuť -posiluje imunitu dětí vhodné i pro těhotné a kojící maminky -doplněk stravy s vitamíny a minerály -obsahuje vysoce bioaktivní vápník,speciální kombinaci forem vitamínu C-extrakt ze šípku a kyselinu askorbovou,betaglukany z přírodních kvasnic -je ochucen 100% přírodním nekalorickým sladidlem(rostliny stévie), je vhodný pro diabetiky máte-li zájem nebo chcete poradit, kontaktujte mě. Marie Sládková 03-011883 nezávislý distributor


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Marie Sládková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: mariesladkova2@centrum.cz
telefon Telefon: 737137060
www WWW: http://produkty-okg.webnode.cz/
Další inzeráty od uživatele Marie Sládková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist