Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 502 12.02.2011 18:11
Zpět na seznam inzerátů

Bércové vředy

Cena: 600,-

Moje babička měla stále problémy s bércovými vředy. Objevila jsem OK Gel ,kterým jsem začala babičce potírat nohu a již po týdnu mazání zanechal výsledky.Po necelých 3.týdnech byla babička bez bércových vředů.Nyní už mažeme nohy jednou za 2 dny OK Balsamem.OK Gel nám pomohl natolik,že jsem se rozhodla s firmou OKG spolupracovat.Pavlíčková Lucie nezávislý distributor OKG 03-004446


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Lucie Pavlíčková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: pavlickovalucie@email.cz
telefon Telefon: 606349061
Další inzeráty od uživatele Lucie Pavlíčková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist